Do školy
 
 

Rozvrhy

Školní rok 2020/2021 – 1. pololetí 

 

První třída
Hodina 1 2 3 4 5 6 7
Po              
Út              
St              
Čt              
             

 

Ve třídě se vyučuje podle Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání Základní školy Ořech.

 

Třídní učitelka: Mgr. Lenka Melcherová

 

Vyučující:

Mgr. Lenka Melcherová - 

Mgr. Kristýna Zamazalová -   

Mgr. Simona Šefránková - 

 

 

 

Žáci třídy:    

 


Druhá třída
Hodina 1 2 3 4 5 6 7
Po              
Út              
St              
Čt              
             

 

Ve třídě se vyučuje podle Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání Základní školy Ořech.

 

Třídní učitelka: Mgr. Simona Šefránková

 

 

Vyučující:

Mgr. Barbora Sobolíková -    

Mgr. Romana Pavlínová - 

Mgr. Kristýna Zamazalová -  

 

 

 

 

Žáci třídy: Lukáš Bureš, Meda Formánková, Simona Jandáčková, Simon Konderla, Filip Kubáček, Vojtěch Páviček, Tadeáš Pohořelý, Anna Pospíšilová, Dominik Přikryl, Lukáš Svoboda, Martin Svoboda, Matěj Vaníček, Vojtěch Zedníček     (13 žáků)

 


Třetí třída
Hodina 1 2 3 4 5 6 7
Po              
Út              
St              
Čt              
             

 

Ve třídě se učí podle Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání Základní školy Ořech.

 

Třídní učitelka: Mgr. Barbora Sobolíková

 

 

Vyučující:

Mgr. Simona Šefránková -

Mgr. Kristýna Zamazalová - 

Mgr. Lenka Melcherová - 

Mgr. Barbora Sobolíková –    

 

 

Žáci třídy: Dominik Bareš, Nella Böhmová, Marek Bukovský, Václav Cypra, Žofie Čudová, Laura Danková, Filip Jindříšek, Ema Junová, Daniel Loos, Josef Lorenc, Anna Nesvadbová, Martin Segeth, Šimon Šandorka, Eva Šandorková, Tomáš Ulman, Filip Verdis, Michal Vodrážka     (17 žáků)

 

 


Čtvrtá třída
Hodina 1 2 3 4 5 6 7
Po              
Út              
St              
Čt              
             

 

Ve třídě se učí podle Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání Základní školy Ořech.

 

Třídní učitelka: Mgr. Simona Šefránková

 

 

Vyučující:

Mgr. Barbora Sobolíková  –

Mgr. Romana Pavlínová -

Mgr. Kristýna Zamazalová –

Mgr. Simona Šefránková -

 

 

Žáci třídy: Matyáš Cypra, Eliška Čapková, Pavel Čížek, Marie Dolejšová, Natálie Fialová, Magdalena Formánková, Leopold Horáček, Leontýna Hrubá, Patrik Hřebačka, Gabriela Loukotová, Richard Ohnoutek, Jan Páviček, Leon Praštalo, Viktor Stibůrek, Ellin Todorová, Sophie Todorová     (16 žáků) 

 

 

 

 


Pátá třída
Hodina 1 2 3 4 5 6 7
Po              
Út              
St              
Čt              
             

 

Ve třídě se učí podle Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání Základní školy Ořech.

 

Třídní učitelka: Mgr. Barbora Sobolíková

 

 

Vyučující:

Mgr. Simona Šefránková - 

Mgr. Lenka Melcherová - 

Mgr. Barbora Sobolíková - 

Mgr. Kristýna Zamazalová - 

Ing. Radek Ondra –

 

 

 

Žáci třídy: Adéla Jandáčková, Petr Křepelka, David Kučera, Jan Neušl, Marek Neušl, Michal Pospíšil, Stela Svatková, David Šandorka, Jakub Štěpánek, Oliver Tóth, Lukáš Ulman, Nella Zamouřilová     (12 žáků)

 

         

 

 


Zkratky použité v rozvrhu hodin jednotlivých tříd:

 

M…………matematika

ČJ………..český jazyk

AJ………..anglický jazyk

PRV………prvouka

PŘ………..přírodověda

VL………..vlastivěda

PČ…… …..pracovní činnosti

TV………..tělesná výchova

HV……….hudební výchova

VV….. …..výtvarná výchova

INF……… informatika

Používáme WordPress (v češtině)
Grafický návrh a konfigurace systému ©2011 NeurIT s.r.o. All rights reserved